Leírás
Jusbox Perfumes 14Hour Dream (Eau de Parfum) egy gourmand fás óda a pszichedelikus rock soha véget nem érő álmáról. 1967-ben a Pink Floyd fellépése egy underground fesztivál eufórikus szellemében örökre megváltoztatta a zene történetét. Antoine Lie mester parfümőr tudatosan elkerüli a hagyományos fejjegyeket az illatban, és egyenesen az érzékszerveket megrázó forgószélbe merül. Képzeletben a Pink Floyd visszhangzik a pacsuli ködében, miközben London Alexandra Palace-ban hajnalodik, és ezer lélek extatikus harmóniában táncol.
14Hour Dream középpontjában a textúrák és aromák hipnotikus ütközése áll: bársonyos orrisz vaj, földes pacsuli levelek és aranyló sáfrány táncolnak a borsos meleggel és a vaníliavirágok krémes édességével. A gyömbér csak úgy szikrázik a kavalkádban, mint Syd Barrett szólójának torz akkordjai, felébresztve az érzékeket és megváltoztatva az érzékelést.
Jusbox Perfumes 14Hour Dream alapjegyei mély, földes ölelést hoznak a cédrusfa, a szantálfa és a guajakfa melegségével, visszhangozva a zene és a bőr közötti ősi kapcsolatot. A parfüm, mint egy több érzékszervet megmozgató utazás a fény, a hang, az illat és az emlékek homályos keveréke.
14Hour Dream egy olfaktív óda a pszichedelikus korszakhoz, egy időben lebegő pillanathoz, amikor a zene, a költészet és az illat valami transzcendenssé olvadt össze. Fújd fel es utazz vele nem csak egy helyre, hanem egy lelkiállapotba.
Parfümőr: Antoine Lie



Fejjegyek: Antoine Lie mesteri kezeinek köszönhetően ez a parfüm szokatlan módon fejjegyek nélkül működik, egy erőteljes akkorddal közvetlenül a „szívre” hat.
Szívjegyek: pacsuli levelek, orrisz, fekete bors abszolút, sáfrány, vaníliavirág, gyömbér
Alapjegyek: cédrusfa, szantálfa, guajakfa
A parfüm kipróbálható parfüm minták által és a 7scents Parfümériában:
1053 Budapest, Magyar utca 18 (Útvonaltervért katt >> ide)
Nyitva H-P 10-18 és Szo 11-17 óráig.
Értékelések
Még nincsenek értékelések.